Алмаз Сервіс, ААА
Область пошуку:
Алмаз Сервіс, ААА
Київ, Украина

Про нас

"Алмаз-Сервіс" Алмазна різка бетону без пилу!
Демонтаж бетону! Алмазне свердління!
Компанія існує на ринку вже 8 років, за цей час ми зарекомендували себе як висококласні фахівці у своїй справі!
Ціни на роботу одні з найнижчих на ринку, що дозволить Вам з економити Ваші гроші, і отримати виконану роботу згідно з домовленістю і якісно!
Ми любимо свою справу і завжди готові взятися за складну і нестандартну роботу!
Алмазне різання. Сьогодні алмазна резка поверхонь отримала широке поширення при ремонті і реконструкції будівель, а також перепланування приміщень. Технологія алмазного різання відрізняється швидкими термінами виконання робіт і відмінною якістю навіть в умовах тісних і закритих приміщень, низьким рівнем шуму і повною відсутністю вібрації. Не порушуючи цілісності монолітних споруд, алмазна резка виключає негативні наслідки, властиві традиційним ударним методів - поява мікротріщин, ослаблення і можливе руйнування несучих конструкцій. У стандартних панельних будинках алмазну резку найчастіше використовують для розширення або освіти дверних або віконних прорізів.
Поверхня, що отримується в процесі алмазного різання, рівна і чиста, не вимагає додаткової обробки. Якість робіт з використанням алмазної різання натомість вискоблювання і видовбування істотно відрізняється - точність вирізаних фрагментів доходить до міліметрів.
Телефонуйте прямо зараз і ми будемо раді працювати з Вами!

Конкурентні переваги компанії:

Працюємо по всій Україні! Виконуємо нестандартні складні замовлення! Досвід роботи 8 років! З клієнтом ми працюємо індивідуально, виконуючи роботи в обумовлені срокі.Постоянним клієнтам передбачені знижки . Гарантуємо відсутність шлюбу, оперативність, відмінне виконання робіт. - Приямок під каналізацію без пилу - Різка бетонної тумби вихід на балкон 45хв. - Прорізання і розширення дверного отвору без пилу 45хв. - Отвір на витяжку, діаметр 100мм, час свердління 10 хв. - Отвір на витяжку, діаметр 125мм, час свердління 10 хв. - Отвір під кабелю діаметр 100мм, час 10 хв. Працюємо по всій Україні! Професійне обладнання та відмінні фахівці! Роботу виконуємо швидко, якісно і в терміни! Ціни одні з найнижчих на ринку!

Товари / Послуги:

Професійний демонтаж і алмазное свердління залізобетонних конструкцій, бетонних панелей - Алмаз-бетонне резанье - Свердління бетону, цегли - Алмазна різання залізобетону, монол ит < br /> - Алмазна резка фундаментних блоків, ж / б панелей - Прорізання і розширення дверних прорізів без пилу - Штроби, дверні прорізи, зняття плитки і стяжки - Демонтаж, стін, перекриттів, будівель - Будівельний демонтаж, демонтаж плитки - Буріння отворів - Промисловий демонтаж - Гідромолот - довбання бетону, бетонних перекриттів, цегли та інших і вантаження будсміття /

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Украина

Час роботи:

08.00-08.00

Телефон:

Факс:

https://youtu.be/SLqmovzXS6A

Дата заснування:

2000

Керівник:

Влад Александрович